MLVB06V18C0R5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVB06V18C0R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLVB06V18C0R5
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 105V 0603
Ngā Rauemi: MLVB06V18C0R5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLVB06V18C0R5
Tau Wae MLVB06V18C0R5 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 105V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 445115 pcs Pepa Raraunga MLVB06V18C0R5.pdf
Varistor Voltage (Typ) 105V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 120V Raupapa MLVB
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 283-3003-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 105V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Capacitance @ Frequency 0.5pF @ 1MHz