LPJ-450SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-450SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-450SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-450SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 126 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-450SPI
Tau Wae LPJ-450SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126 pcs Pepa Raraunga LPJ-450SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 3.750" L (63.50mm x 95.25mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 450A Katoa J