LPJ-300SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-300SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-300SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-300SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 224 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-300SPI
Tau Wae LPJ-300SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224 pcs Pepa Raraunga LPJ-300SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 3.380" L (50.80mm x 85.85mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 300A Katoa J
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 100kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LPJ-25SP
LPJ-25SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 2948 pcs
Tikiake:
RFQ
LPJ-300SP
LPJ-300SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 239 pcs
Tikiake: LPJ-300SP.pdf
RFQ
LPJ-3-2/10SP
LPJ-3-2/10SP
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 2442 pcs
Tikiake:
LPJ-30SPI
LPJ-30SPI
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
LPJ-2SP
LPJ-2SP