LP30111104
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP30111104
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.437"
Ngā Rauemi: LP30111104.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP30111104
Tau Wae LP30111104 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.437" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22823 pcs Pepa Raraunga LP30111104.pdf
Waea Wire 12-22 AWG Te Whakatau Ngaohiko 150V
Tohu Whakamutunga Screws Rauemi Tae Panuku Brass
Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga Nickel Momo Poraka Terminal Barrier Block
Raupapa LP3000 Pana 0.437" (11.10mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Whakauru Wire 11 Tau o nga Rarangi 1
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Chassis, Panel
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu Thermoplastic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws Whakatauranga onamata 30A