LP20221507
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP20221507
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375"
Ngā Rauemi: LP20221507.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP20221507
Tau Wae LP20221507 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17898 pcs Pepa Raraunga LP20221507.pdf
Waea Wire 12-22 AWG Te Whakatau Ngaohiko 150V
Tohu Whakamutunga Screws with Captive Plate Rauemi Tae Panuku Steel
Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga - Momo Poraka Terminal Barrier Block
Raupapa LP2000 Pana 0.375" (9.53mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Whakauru Wire 15 Tau o nga Rarangi 1
Tuhinga o mua 15 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu Thermoplastic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Whakatauranga onamata 30A