KR-5R5H104-R-T
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KR-5R5H104-R-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR-5R5H104-R-T
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Ngā Rauemi: KR-5R5H104-R-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR-5R5H104-R-T
Tau Wae KR-5R5H104-R-T Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55624 pcs Pepa Raraunga KR-5R5H104-R-T.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.453" Dia (11.50mm)
Raupapa PowerStor KR Packaging Tray
Paa / Case Axial, Can - Horizontal Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 75 Ohm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Horizontal 75 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Te kaha 100mF