J60030-2PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: J60030-2PR
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: J60030-2PR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o J60030-2PR
Tau Wae J60030-2PR Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5160 pcs Pepa Raraunga J60030-2PR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa J600 Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Chassis Mount
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 30A
Whakaaetanga Mea - Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
J60030-2SR
J60030-2SR
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
I roto i te taonga: 1593 pcs
Tikiake: J60030-2SR.pdf
RFQ
J60030-3P
J60030-3P
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
I roto i te taonga: 4736 pcs
Tikiake: J60030-3P.pdf
RFQ