IXL70F250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXL70F250
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 250A 700V S/COND WITH IND
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 170 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXL70F250
Tau Wae IXL70F250 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 250A 700V S/COND WITH IND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi -