HCV1206-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCV1206-1R0-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCV1206-1R0-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 14A 4.6 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HCV1206-1R0-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCV1206-1R0-R
Tau Wae HCV1206-1R0-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 14A 4.6 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30545 pcs Pepa Raraunga HCV1206-1R0-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HCV1206
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 283-4587-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.201" (5.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 14A 4.6 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.6 mOhm Whakatauranga onamata 14A
I teie nei - Maama 24.5A