HC2LP-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2LP-2R2-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2LP-2R2-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
Ngā Rauemi: HC2LP-2R2-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
130 pcs
260 pcs
650 pcs
910 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2LP-2R2-R
Tau Wae HC2LP-2R2-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39674 pcs Pepa Raraunga HC2LP-2R2-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HC2LP
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 513-1161-2
HC2LP-2R2
HC2LP-2R2-ND
HC2LP2R2R
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 300kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.440" (11.18mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 24.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.3 mOhm Max Whakatauranga onamata 24.3A
I teie nei - Maama 31.9A