GDB-100MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDB-100MA
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Ngā Rauemi: GDB-100MA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDB-100MA
Tau Wae GDB-100MA Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga BUSS SMALL DIMENSION FUSE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11773 pcs Pepa Raraunga GDB-100MA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa GDB Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 0.003
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 3.8 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GDB-200MA
GDB-200MA
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
I roto i te taonga: 16292 pcs
Tikiake: GDB-200MA.pdf
RFQ
GDB-10A
GDB-10A
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
I roto i te taonga: 17759 pcs
Tikiake: GDB-10A.pdf
RFQ
GDB-250MA
GDB-250MA
Tikiake: GDB-250MA.pdf
GDB-1A
GDB-1A
Tikiake: GDB-1A.pdf
GDB-125MA
GDB-125MA
Tikiake: GDB-125MA.pdf
GDB-1.25A
GDB-1.25A
Tikiake: GDB-1.25A.pdf
GDB-2.5A
GDB-2.5A
Tikiake: GDB-2.5A.pdf
GDB-1.6A
GDB-1.6A
Tikiake: GDB-1.6A.pdf
Tikiake:
GDB-3.15A
GDB-3.15A
Tikiake: GDB-3.15A.pdf
GDB-2A
GDB-2A
Tikiake: GDB-2A.pdf
GDB-160MA
GDB-160MA
Tikiake: GDB-160MA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel