GDA-100MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA-100MA
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Ngā Rauemi: GDA-100MA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA-100MA
Tau Wae GDA-100MA Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga BUSS SMALL DIMENSION FUSE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11377 pcs Pepa Raraunga GDA-100MA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa GDA Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Te whakarewa I²t 0.0018 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 20 Ohms
Whakatauranga onamata 100mA Tae -