FWH-030A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-030A6F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FWH-030A6F
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC
Ngā Rauemi: FWH-030A6F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FWH-030A6F
Tau Wae FWH-030A6F Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4934 pcs Pepa Raraunga FWH-030A6F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Raupapa FWH Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 145
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 30A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 20kA Whakaaetanga CE, CSA, UR
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FWH-030A6FR
FWH-030A6FR
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC