FPT705-190-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPT705-190-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPT705-190-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 190NH 13A 0.65 MOHM
Ngā Rauemi: FPT705-190-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPT705-190-R
Tau Wae FPT705-190-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 190NH 13A 0.65 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70783 pcs Pepa Raraunga FPT705-190-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±12%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.268" W (7.50mm x 6.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FLAT-PAC, FPT705
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2727 (6868 Metric)
Ētahi Ingoa 283-4145-2
FPT705190R
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 190nH Teitei - Tae (Max) 0.211" (5.35mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 190nH Unshielded Wirewound Inductor 13A 0.65 mOhm 2727 (6868 Metric)
DC Resistance (DCR) 0.65 mOhm Whakatauranga onamata 13A
I teie nei - Maama 28A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FPT1006-580-R
FPT1006-580-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD
I roto i te taonga: 53481 pcs
Tikiake: FPT1006-580-R.pdf
RFQ
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 270NH 13A 0.65 MOHM