FP1107R2-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R30-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP1107R2-R30-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
Ngā Rauemi: FP1107R2-R30-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP1107R2-R30-R
Tau Wae FP1107R2-R30-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59774 pcs Pepa Raraunga FP1107R2-R30-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FLAT-PAC, FP1107
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 513-1638-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 300nH Teitei - Tae (Max) 0.283" (7.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 300nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Whakatauranga onamata 42A
I teie nei - Maama 35A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FP1107R1-R51-R
FP1107R1-R51-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 510NH 55A 0.29 MOHM
I roto i te taonga: 67800 pcs
Tikiake: FP1107R1-R51-R.pdf
RFQ
FP11080_LISA2-WW-CLIP
FP11080_LISA2-WW-CLIP
Kaihanga: LEDiL
Whakaahuatanga: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND