FP1008R6-R120-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP1008R6-R120-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua IND FLATPAC 120NH 103A 2PADS SMT
Ngā Rauemi: FP1008R6-R120-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP1008R6-R120-R
Tau Wae FP1008R6-R120-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga IND FLATPAC 120NH 103A 2PADS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 91372 pcs Pepa Raraunga FP1008R6-R120-R.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa FP1008
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 120nH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 120nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm Whakatauranga onamata 74A
I teie nei - Maama 84A