FP0704-070-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP0704-070-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 70NH 67A SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP0704-070-R
Tau Wae FP0704-070-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 70NH 67A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61887 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 75°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 70nH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 70nH Unshielded Toroidal Inductor 67A DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 67A I teie nei - Maama -