FP0404R1-R080-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP0404R1-R080-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua IND FP0404 80NH 19.5APK 2 PAD SM
Ngā Rauemi: FP0404R1-R080-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP0404R1-R080-R
Tau Wae FP0404R1-R080-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga IND FP0404 80NH 19.5APK 2 PAD SM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 70412 pcs Pepa Raraunga FP0404R1-R080-R.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FP0404
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 80nH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 80nH Unshielded Inductor 19A 320 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Whakatauranga onamata 19A
I teie nei - Maama 16A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FP0404R1-R110-R
FP0404R1-R110-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED INDUCTOR 110NH 14.2A SMT
I roto i te taonga: 76620 pcs
Tikiake: FP0404R1-R110-R.pdf
RFQ
FP0404R1-R170-R
FP0404R1-R170-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: IND, FP0404R1, 170NH 9.0APK 2 PA
I roto i te taonga: 75854 pcs
Tikiake:
RFQ
FP04-3U
FP04-3U
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: PANEL FRONT DIN FIXED 3U X 4HP
Tikiake: FP04-3U.pdf
FP0404R1-R065-R
FP0404R1-R065-R
Whakaahuatanga: FIXED INDUCTOR 65NH 24A SMT