FL11T100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL11T100
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 100A 27KVAC
Ngā Rauemi: 1.FL11T100.pdf2.FL11T100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL11T100
Tau Wae FL11T100 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE LINK 100A 27KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1874 pcs Pepa Raraunga 1.FL11T100.pdf2.FL11T100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 27kV Rahi / Rahi 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm)
Raupapa Edison™ Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Fuse Link
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 100A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga - Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FL11T1
FL11T1
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LINK 1A 27KVAC