F02B250V1AS
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F02B250V1AS
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC
Ngā Rauemi: F02B250V1AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F02B250V1AS
Tau Wae F02B250V1AS Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12254 pcs Pepa Raraunga F02B250V1AS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi -
Raupapa MIL-F-15160 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case -
Ētahi Ingoa Q7718660 Tae Mahi -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 1A Katoa -