ESD63M80
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESD63M80
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: ESD63M80.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESD63M80
Tau Wae ESD63M80 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1453 pcs Pepa Raraunga ESD63M80.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 415V Rahi / Rahi 0.827" Dia x 1.398" L (21.00mm x 35.50mm)
Raupapa ESD Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 20700
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 63A Katoa -