EM257508VC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM257508VC
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM
Ngā Rauemi: EM257508VC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM257508VC
Tau Wae EM257508VC Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82200 pcs Pepa Raraunga EM257508VC.pdf
Wiremu Wireka Length - Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Pūhiko - UL 300V
Momo Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Tae - Ngaru -
Kāhua Whakamutunga Solder Raupapa Euro-Mag EM2575
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 8
Whakauruhia te Tāurunga Wae - Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 8 Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.472" (12.00mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane Vertical Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole I teie nei - UL 16A
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail 0.177" (4.50mm)