EM256508VL
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM256508VL
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
Ngā Rauemi: EM256508VL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM256508VL
Tau Wae EM256508VL Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35669 pcs Pepa Raraunga EM256508VL.pdf
Wiremu Wireka Length - Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 12-26 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw Raupapa Euro-Mag EM2565
Rahi Mata M3 Tauranga Tau Taumata 8
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 8 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 1.024" (26.01mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga Retention Latches (Wire Side)
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 16A