EM250508V
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM250508V
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK 16A 300V 12-26AWG
Ngā Rauemi: EM250508V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM250508V
Tau Wae EM250508V Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga TERM BLOCK 16A 300V 12-26AWG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69674 pcs Pepa Raraunga EM250508V.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 12-26 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Raupapa Euro-Mag EM2505 Tono Mata M3
Rauemi Matawhatu - Te Papa Steel - Zinc Plated Tauranga Tau Taumata 8
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Horizontal with Board Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 16A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated