DRL35MMLO
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRL35MMLO
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 1M
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRL35MMLO
Tau Wae DRL35MMLO Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 5694 pcs Pepa Raraunga
Momo Top Hat Te matotoru 0.039" (1.00mm)
Ngaaho / Korero Slotted Rahi 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Raupapa - Te whakanoho Zinc
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Steel
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 39.370" (1000.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) Slotted Steel 39.370" (1000.00mm)