DR125-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-471-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DR125-471-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 870MA 718 MOHM
Ngā Rauemi: DR125-471-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DR125-471-R
Tau Wae DR125-471-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 870MA 718 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83245 pcs Pepa Raraunga DR125-471-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa DR
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 283-4063-2
DR125-471
DR125-471-ND
DR125-471-R-ND
DR125471R
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Shielded Wirewound Inductor 870mA 718 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 718 mOhm Whakatauranga onamata 870mA
I teie nei - Maama 1.02A