DR1030-1R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-1R8-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DR1030-1R8-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 5.9A 11 MOHM SMD
Ngā Rauemi: DR1030-1R8-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DR1030-1R8-R
Tau Wae DR1030-1R8-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 5.9A 11 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67088 pcs Pepa Raraunga DR1030-1R8-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa DR1030
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 513-1328-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 5.9A 11 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.9A
I teie nei - Maama 7.41A