CTX32T-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTX32T-471-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 25MA 40 OHM SMD
Ngā Rauemi: CTX32T-471-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTX32T-471-R
Tau Wae CTX32T-471-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 25MA 40 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga CTX32T-471-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa CTX32T-471
CTX32T-471-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 25mA 40 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 40 Ohm Max
Whakatauranga onamata 25mA I teie nei - Maama -