CEO100M200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CEO100M200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CEO100M200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: CEO100M200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CEO100M200
Tau Wae CEO100M200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5598 pcs Pepa Raraunga CEO100M200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 415V Rahi / Rahi 1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm)
Raupapa CEO Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 120000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 100A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80kA
Whakaaetanga - Nga tono Electrical, Industrial, Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CEO100
CEO100
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 100A 550VAC CYL
I roto i te taonga: 1787 pcs
Tikiake: CEO100.pdf
RFQ
JKS-25
JKS-25
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC
I roto i te taonga: 2027 pcs
Tikiake: JKS-25.pdf
RFQ
CEO100M160
CEO100M160
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
Tikiake: CEO100M160.pdf
CEO50
CEO50
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 50A 550VAC CYL
Tikiake: CEO50.pdf
0NLS045.T
0NLS045.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/400VDC
Tikiake: 0NLS045.T.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: FUSECH22X58AM40A690VAC WITH STRI
Tikiake:
CEO63
CEO63
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 63A 550VAC CYL