CCPB-1-100CF
Hua Hua
Tau Wae: CCPB-1-100CF
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A
Ngā Rauemi: 1.CCPB-1-100CF.pdf2.CCPB-1-100CF.pdf3.CCPB-1-100CF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 513 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCPB-1-100CF
Tau Wae CCPB-1-100CF Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 513 pcs Pepa Raraunga 1.CCPB-1-100CF.pdf2.CCPB-1-100CF.pdf3.CCPB-1-100CF.pdf
Tuhinga 600V Momo Fuse Carrier
Raupapa Cubefuse® CCPB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei 100A
Ngā Hua e hāngai ana
CCP100
CCP100
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 100AMP 660V AC C.S.A. INDUS
I roto i te taonga: 1698 pcs
Tikiake:
RFQ
CCP1.50BK50
CCP1.50BK50
Kaihanga: Techflex
Whakaahuatanga: SLEEVING 1.5" X 50' BLACK
I roto i te taonga: 2565 pcs
Tikiake: CCP1.50BK50.pdf
RFQ
CCPB-1-40CF
CCPB-1-40CF
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 40A