CCP-2-30CC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCP-2-30CC
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Ngā Rauemi: CCP-2-30CC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 973 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 973 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCP-2-30CC
Tau Wae CCP-2-30CC Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 973 pcs Pepa Raraunga CCP-2-30CC.pdf
Tuhinga 600V Momo Fuse Carrier
Raupapa CCP Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei 30A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CCP-1-DCM
CCP-1-DCM
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH COMP FUSE CARRIER 80V 30A