CB35111407MP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB35111407MP
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
Ngā Rauemi: CB35111407MP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB35111407MP
Tau Wae CB35111407MP Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11859 pcs Pepa Raraunga CB35111407MP.pdf
Waea Wire 12-22 AWG Te Whakatau Ngaohiko 600V
Tohu Whakamutunga Screws with Captive Plate Rauemi Tae Panuku Steel
Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga Zinc Momo Poraka Terminal Barrier Block
Raupapa Magnum® CB3000 Pana 0.437" (11.10mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Whakauru Wire 14 Tau o nga Rarangi 1
Tuhinga o mua 14 Momo Tae Chassis, Panel
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu Thermoplastic Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Whakatauranga onamata 30A