CB285F-110
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB285F-110
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 110A PUSH-RESET
Ngā Rauemi: CB285F-110.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB285F-110
Tau Wae CB285F-110 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CIR BRKR 110A PUSH-RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1549 pcs Pepa Raraunga CB285F-110.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 42V Raupapa CB285F
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 110A
Puku Momo - Momo Kaihoko Push to Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CB27S
CB27S
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 29MHZ WHIP STR NMO BASE