CB181P-80
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB181P-80
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 80A 30VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: CB181P-80.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB181P-80
Tau Wae CB181P-80 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CIR BRKR 80A 30VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1177 pcs Pepa Raraunga CB181P-80.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Raupapa CB181P
Tuhinga o mua 1 Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 80A