C22M100S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C22M100S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C22M100S
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC
Ngā Rauemi: C22M100S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 869 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 869 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C22M100S
Tau Wae C22M100S Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 869 pcs Pepa Raraunga C22M100S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Raupapa C22M Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 100A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 120kA
Whakaaetanga - Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C22M16
C22M16
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC
I roto i te taonga: 2395 pcs
Tikiake: C22M16.pdf
RFQ
C22M125S
C22M125S
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC
I roto i te taonga: 722 pcs
Tikiake: C22M125S.pdf
RFQ
C22G80S
C22G80S
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 80A 500VAC
I roto i te taonga: 971 pcs
Tikiake: C22G80S.pdf
C22G80
C22G80
I roto i te taonga: 2574 pcs
Tikiake: C22G80.pdf
C22M12
C22M12
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 12A 690VAC
Tikiake: C22M12.pdf
C22M100
C22M100
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC
Tikiake: C22M100.pdf
C22G80I
C22G80I
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 80A 500VAC CYL
Tikiake: C22G80I.pdf
C22M10S
C22M10S
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 10A 690VAC
Tikiake: C22M10S.pdf
C22G8I
C22G8I
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 8A 690VAC CYLINDR
Tikiake: C22G8I.pdf
C22M125
C22M125
Tikiake: C22M125.pdf
C22M10
C22M10
Tikiake: C22M10.pdf
C22M16S
C22M16S
Tikiake: C22M16S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel