BSPG1230WER
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSPG1230WER
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua GDT DIN SPD REMOTE 1P 230V
Ngā Rauemi: BSPG1230WER.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 702 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSPG1230WER
Tau Wae BSPG1230WER Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga GDT DIN SPD REMOTE 1P 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 702 pcs Pepa Raraunga BSPG1230WER.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa BPS Packaging Bulk
Paa / Case Module, Plug-In Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 1 Pole DIN Rail
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BSPD5BNCDD
BSPD5BNCDD
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: 5V DATA SIGNAL DIN RAIL BNC DIRE
I roto i te taonga: 544 pcs
Tikiake: BSPD5BNCDD.pdf
RFQ
BSPH2230WE
BSPH2230WE
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: HYBRID DIN SPD 1+1 CIRCUIT 2P 23
I roto i te taonga: 537 pcs
Tikiake: BSPH2230WE.pdf
RFQ
BSPD5DINLHF
BSPD5DINLHF
Whakaahuatanga: 5V DATA SIGNAL DIN RAIL L- L - H
I roto i te taonga: 453 pcs
Tikiake: BSPD5DINLHF.pdf
BSPH2275TT
BSPH2275TT
Whakaahuatanga: SURGE ARRESTER 230V FOR 2 POLE P
I roto i te taonga: 510 pcs
Tikiake:
BSPH2230WER
BSPH2230WER
Whakaahuatanga: HYBRID DIN SPD 1+1 CIRCUIT REMOT
I roto i te taonga: 477 pcs
Tikiake: BSPH2230WER.pdf
BSPD5BNCDI
BSPD5BNCDI
Whakaahuatanga: 5V DATA SIGNAL DIN RAIL BNC INDI
I roto i te taonga: 450 pcs
Tikiake: BSPD5BNCDI.pdf
BSPG1230WE
BSPG1230WE
Whakaahuatanga: GDT DIN SPD 1P 230V
I roto i te taonga: 751 pcs
Tikiake: BSPG1230WE.pdf
BSPD5BNCSI
BSPD5BNCSI
Whakaahuatanga: 5V DATA SIGNAL BNC INDIRECT GND
I roto i te taonga: 531 pcs
Tikiake: BSPD5BNCSI.pdf
BSPG1255NPER
BSPG1255NPER
Whakaahuatanga: 240V SNGLE PLE GDT DIN RAIL SPD
I roto i te taonga: 653 pcs
Tikiake: BSPG1255NPER.pdf
BSPD5DING
BSPD5DING
Whakaahuatanga: 5V DATA SIGNAL DIN RAIL L - G SP
I roto i te taonga: 448 pcs
Tikiake: BSPD5DING.pdf
BSPH2275TTR
BSPH2275TTR
I roto i te taonga: 462 pcs
Tikiake:
BSPG1255NPE
BSPG1255NPE
Whakaahuatanga: 240V SNGL POLE GDT DIN RAIL SPD
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: BSPG1255NPE.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel