BPM150IEC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BPM150IEC
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BPM150IEC
Tau Wae BPM150IEC Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1356 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 120V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 120V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block I teie nei - Te tere 40kA