BK1-S505H-1.6-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1-S505H-1.6-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK1-S505H-1.6-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 600VAC 400VDC
Ngā Rauemi: BK1-S505H-1.6-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK1-S505H-1.6-R
Tau Wae BK1-S505H-1.6-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 600VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77376 pcs Pepa Raraunga BK1-S505H-1.6-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Raupapa S505H
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm Ētahi Ingoa 283-3538
BK1-S505H-1-6-R
BK1S505H1.6R
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 6.78
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.07 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 1.5kA DC Whakaaetanga CCC, cULus, PSE/JET, TUV