BK/S506-V-12.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/S506-V-12.5-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: BK/S506-V-12.5-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/S506-V-12.5-R
Tau Wae BK/S506-V-12.5-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37245 pcs Pepa Raraunga BK/S506-V-12.5-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Raupapa S506 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa BK-S506-V-12-5-R Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1019.5 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.004 Ohms Whakatauranga onamata 12.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 125A
Whakaaetanga cURus, PSE/JET, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BK/S506-V-1-R
BK/S506-V-1-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 69201 pcs
Tikiake: BK/S506-V-1-R.pdf
RFQ
BK/S506-V-15-R
BK/S506-V-15-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 29986 pcs
Tikiake: BK/S506-V-15-R.pdf
RFQ
BK/S506-V-125-R
BK/S506-V-125-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: BK/S506-V-125-R.pdf
BK/S506-V-2-R
BK/S506-V-2-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Tikiake: BK/S506-V-2-R.pdf
BK/S506-V-100-R
BK/S506-V-100-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: BK/S506-V-100-R.pdf
BK/S506-V-1.25R
BK/S506-V-1.25R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM