BK/S501-V-1.6-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/S501-V-1.6-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: BK/S501-V-1.6-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/S501-V-1.6-R
Tau Wae BK/S501-V-1.6-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32684 pcs Pepa Raraunga BK/S501-V-1.6-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Raupapa S501 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa BK-S501-V-1-6-R Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.748 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.113 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A