BK/S500-V-6.3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S500-V-6.3-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/S500-V-6.3-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: BK/S500-V-6.3-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/S500-V-6.3-R
Tau Wae BK/S500-V-6.3-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36896 pcs Pepa Raraunga BK/S500-V-6.3-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Raupapa S500 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa BK-S500-V-6-3-R Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 69 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.01 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 63A