BK/GBB-V-25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GBB-V-25-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/GBB-V-25-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
Ngā Rauemi: BK/GBB-V-25-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/GBB-V-25-R
Tau Wae BK/GBB-V-25-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7905 pcs Pepa Raraunga BK/GBB-V-25-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Raupapa GBB
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa BK-GBB-V-25-R
DC Resistance 0.00252 Ohms Whakatauranga onamata 25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Ngā Hua e hāngai ana
BK/GBB-V-10-R
BK/GBB-V-10-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 8812 pcs
Tikiake: BK/GBB-V-10-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-7-R
BK/GBB-V-7-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 8314 pcs
Tikiake: BK/GBB-V-7-R.pdf
RFQ
BK/GBB-V-12-R
BK/GBB-V-12-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-12-R.pdf
BK/GBB-V-4-R
BK/GBB-V-4-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 4A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-4-R.pdf
BK/GBB-V-6-R
BK/GBB-V-6-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 6A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-6-R.pdf
BK/GBB-V-15-R
BK/GBB-V-15-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 15A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-15-R.pdf
BK/GBB-V-1-R
BK/GBB-V-1-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1A 250VAC/125VDC 3AB
BK/GBB-V-2-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 2A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-2-R.pdf
BK/GBB-V-30-R
BK/GBB-V-30-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-30-R.pdf
BK/GBB-V-5-R
BK/GBB-V-5-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 5A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-5-R.pdf
BK/GBB-V-3-R
BK/GBB-V-3-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 3A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-3-R.pdf
BK/GBB-V-20-R
BK/GBB-V-20-R
Whakaahuatanga: FUSE CERM 20A 250VAC/125VDC 3AB
Tikiake: BK/GBB-V-20-R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel