BK/AGC-V-25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-25-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/AGC-V-25-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: BK/AGC-V-25-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/AGC-V-25-R
Tau Wae BK/AGC-V-25-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59865 pcs Pepa Raraunga BK/AGC-V-25-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Raupapa AGC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa BK-AGC-V-25-R Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.109 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.003 Ohms Whakatauranga onamata 25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga CSA, UL
Ngā Hua e hāngai ana
BK/AGC-V-2/10-R
BK/AGC-V-2/10-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 19937 pcs
Tikiake: BK/AGC-V-2/10-R.pdf
RFQ
BK/AGC-V-3/10
BK/AGC-V-3/10
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 300MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 25414 pcs
Tikiake: BK/AGC-V-3/10.pdf
RFQ
BK/AGC-V-3-R
BK/AGC-V-3-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: BK/AGC-V-3-R.pdf
BK/AGC-V-20-R
BK/AGC-V-20-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
Tikiake: BK/AGC-V-20-R.pdf
BK/AGC-V-2-R
BK/AGC-V-2-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: BK/AGC-V-2-R.pdf
BK/AGC-V-25
BK/AGC-V-25
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG