BK-AGC-B-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK-AGC-B-15-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 15A
Ngā Rauemi: BK-AGC-B-15-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK-AGC-B-15-R
Tau Wae BK-AGC-B-15-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 15A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 66037 pcs Pepa Raraunga BK-AGC-B-15-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa AGC Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Te whakarewa I²t 0.566 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.006 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BK-DEVKIT-SM
BK-DEVKIT-SM
Kaihanga: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga: COIN CELL EVAL KIT SURFACE MOUNT
I roto i te taonga: 2126 pcs
Tikiake: BK-DEVKIT-SM.pdf
RFQ
BK-AMG-150-L
BK-AMG-150-L
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 11926 pcs
Tikiake:
RFQ
BK-916-TR
BK-916-TR
Whakaahuatanga: CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
Tikiake: BK-916-TR.pdf
BK-AGC-B-5-R
BK-AGC-B-5-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 5A
Tikiake: BK-AGC-B-5-R.pdf
BK-917
BK-917
Tikiake: BK-917.pdf
BK-915-TR
BK-915-TR
Whakaahuatanga: CR2032 BATTERY RETAINER, C CLIP
Tikiake: BK-915-TR.pdf
BK-AGC-B-2-R
BK-AGC-B-2-R
Whakaahuatanga: BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 2A
Tikiake: BK-AGC-B-2-R.pdf
BK-913-TR
BK-913-TR
Whakaahuatanga: CR2032 BATTERY RETAINER W/ PC PI
Tikiake: BK-913-TR.pdf
BK-913
BK-913
Whakaahuatanga: RETAINER CR2032 WITH PC PINS
Tikiake: BK-913.pdf
BK-AMG-175-L
BK-AMG-175-L
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
Tikiake:
BK-DEVKIT-PC
BK-DEVKIT-PC
Whakaahuatanga: COIN CELL EVAL KIT PC PINS
Tikiake: BK-DEVKIT-PC.pdf
BK-92
BK-92
Whakaahuatanga: BATTERY CONTACT AA SIZE
Tikiake: BK-92.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel