BK/AGC-1/100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-1/100-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/AGC-1/100-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: BK/AGC-1/100-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/AGC-1/100-R
Tau Wae BK/AGC-1/100-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga BK/AGC-1/100-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa AGC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa BK-AGC-1-100-R Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
Whakatauranga onamata 10mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BK/AGC-1-R
BK/AGC-1-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG