BDFLNF30-F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BDFLNF30-F
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONN FLANGE 30A 3POS
Ngā Rauemi: BDFLNF30-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDFLNF30-F
Tau Wae BDFLNF30-F Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONN FLANGE 30A 3POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4892 pcs Pepa Raraunga BDFLNF30-F.pdf
Tuhinga 200V, 208V, 240V, 480V, 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 30A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BDFLNF175-S
BDFLNF175-S
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH DISCONNECT SIDE OP 175A
I roto i te taonga: 3987 pcs
Tikiake: BDFLNF175-S.pdf
RFQ
ER4-30J3PB
ER4-30J3PB
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH COMPONENT HANDLE BLACK
I roto i te taonga: 141 pcs
Tikiake: ER4-30J3PB.pdf
RFQ
BDH79
BDH79
Whakaahuatanga: HANDLE DIRECT MNT 50MM BLACK
I roto i te taonga: 4743 pcs
Tikiake: BDH79.pdf
BDZW95
BDZW95
Whakaahuatanga: SHAFT EXTENSION COUPLER 12MM