AGC-V-1/100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
AGC-V-1/100-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGC-V-1/100-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: AGC-V-1/100-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGC-V-1/100-R
Tau Wae AGC-V-1/100-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4111 pcs Pepa Raraunga AGC-V-1/100-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Raupapa AGC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa AGC-V-1-100-R Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
Whakatauranga onamata 10mA Tae -