AGC-175/1000-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
AGC-175/1000-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGC-175/1000-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 175MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 1.AGC-175/1000-R.pdf2.AGC-175/1000-R.pdf3.AGC-175/1000-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGC-175/1000-R
Tau Wae AGC-175/1000-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 175MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa AGC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa AGC-175-1000-R Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 175mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AGC-2-R
AGC-2-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG