A31911209MP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A31911209MP
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437"
Ngā Rauemi: A31911209MP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A31911209MP
Tau Wae A31911209MP Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9445 pcs Pepa Raraunga A31911209MP.pdf
Waea Wire 12-22 AWG Te Whakatau Ngaohiko 600V
Tohu Whakamutunga Screws with Captive Plate Rauemi Tae Panuku Brass
Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga Nickel Momo Poraka Terminal Barrier Block
Raupapa A3000 Pana 0.437" (11.10mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Whakauru Wire 12 Tau o nga Rarangi 1
Tuhinga o mua 12 Momo Tae Chassis, Panel
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu Thermoplastic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Whakatauranga onamata 30A
Tae Black Te Whakamutunga Quick Connect (0.250")
Momo Pane 2 Wall (Dual)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A31930203
A31930203
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.437"
I roto i te taonga: 65229 pcs
Tikiake: A31930203.pdf
RFQ
A316-SL
A316-SL
Kaihanga: Flambeau, Inc.
Whakaahuatanga: COMP STORAGE PLSTC 3.98"LX3.37"W
I roto i te taonga: 30530 pcs
Tikiake: A316-SL.pdf
RFQ
A3173B
A3173B
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP INCAND 10MM T-10 AXIAL 12V
Tikiake: A3173B.pdf
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Tikiake: A31930207.pdf