80NHG01B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 80NHG01B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 80NHG01B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 80NHG01B
Tau Wae 80NHG01B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1512 pcs Pepa Raraunga 80NHG01B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 9800 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 80A
Katoa NH Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 120kA
Whakaaetanga VDE Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
80NHM00B-690
80NHM00B-690
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: NH FUSE 80A 690V AM SIZE 00
I roto i te taonga: 1235 pcs
Tikiake: 80NHM00B-690.pdf
RFQ
80NH1M
80NH1M
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC